Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

AKTUALIZOVÁNO (Covid opatření) - 2021 Rozsvícení vánočního stromu v Červených Pečkách

V důsledku měnících se omezení a opatření souvisejících s šířením onemocnění Covid 19 jsme nuceni změnit podobu rozsvícení vánočního stromu tak, aby se nejednalo o akci hromadnou a společnou. Více informací naleznete v detailu příspěvku.

Datum konání: 26. 11. 2021 začátek od 17:30, délka 30 minut

Místo konání: Červené Pečky, náměstí, 28121 Červené Pečky

Typ akce: ostatní

Organizátor: Kulturní komise městyse

Doba trvání: 30 minut

Vánoční strom na náměstí v Červených Pečkách rozsvítíme v průběhu prvního adventního víkendu,  ale nebude se jednat o rozsvícení společné, předem avizované, hromadné.

Připravovaná vystoupení vám nabídneme během prvního adventního týdne v elektronické podobě. Jistě to plně nenahradí osobní setkání a živé vystoupení. Ale zároveň nepřijde vniveč práce žáků základní školy a školky a členů Junáka, kteří jednotlivá vystoupení připravují.

Zároveň vás zvemr k návštěvě červenopečecké cukrárny, kde si v průběhu prvního adventního týdne můžete zdarma vybrat svůj oblíbený nápoj a něco sladkého k němu. Tento dárek máme připraven pro dospělé i děti v doprovodu rodičů.

Akce tak dostává podobu minulého roku a stejně tak jako v roce minulém nezbývá, než všem popřát především pevné zdraví a společné setkání na náměstí odložit o rok. 

Více informací o akci a možnost přihlášení naleznete na stránkách kulturní komise http://komise.istencin.com

Pro případné další informace pište na e-mail: lukas.istencin@cervenepecky.cz

Za kulturní komisi vás zve

Lukáš Istenčin


Vytvořeno: 14. 11. 2021
Poslední aktualizace: 20. 11. 2021 10:55
A picture
A picture